Profesionalus ir kokybiškas Autoservisas AUTOVELA jau beveik 30 metų rūpinasi Jūsų automobiliais

Autoservisas Autovela laukia jūsų Vilniuje ir Alytuje. Esame profesionalūs meistrai ir ne vien todėl, kad gerai išmanome visų markių automobilių gedimus, jų sandarą. Svarbiausia – aukšta paslaugų kokybė, kuria pagrįstai galime didžiuotis. Tai įvertina ir mūsų nuolatiniai klientai. Kodėl turėtumėte remontuoti automobilį būtent pas mus?

  • Didelis autoservisas – didelis dėmesys. To negausite niekur kitur visame Vilniuje ar Alytuje! Mums nuoširdžiai rūpi kiekvienas klientas. Jūsų automobilis sulaukia viso reikalingo mūsų dėmesio – tai mūsų stiprybė. Esame suinteresuoti, kad kiekvienas klientas grįžtų, todėl visą dėmesį skiriame klientų aptarnavimui.
  • Specializuoti meistrai. Mūsų mechanikai turi savo specializacijas. Vienas žmogus visko puikiai išmanyti negali. Automechanikas, neįsigilinęs į tam tikros markės automobilių remonto specifiką, dirba neefektyviai. Dėl to remonto darbus paskirstome savo mechanikams pagal jų kompetencijas ir stipriąsias puses. Vieniems geriau sekasi remontuoti vokiškus, kitiems – prancūziškus ar amerikietiškus automobilius. Vieni daugiau dirba su variklio gedimais, kiti – kėbulu, važiuokle ar kuro padavimo sistema. Dirbdami nedidelėmis komandomis užtikriname aukščiausią darbų kokybę.
  • Patarimai ir konsultacijos. Kiekvieną kartą duodame nemažai naudingų patarimų, kaip prižiūrėti automobilį, kad gedimai nepasikartotų, kaip išspręsti tam tikrus dalykus. Stengiamės bendrauti su savo klientais taip, kad jie žinotų, su kokiomis bėdomis gali susidurti jų automobilis ir kaip jų išvengti. Visada informuojame apie ateityje gresiančias automobilio bėdas, kad klientai galėtų planuoti kitus apsilankymus, o netikėtas gedimas nebūtų nemalonus siurprizas.
  • Greitai ir kokybiškai arba pigiai ir kokybiškai. Dažnas autoservisas giriasi, kad gali suremontuoti automobilį GREITAI, KOKYBIŠKAI ir PIGIAI. Neapsigaukite, nes tai nėra įmanoma. Galima dirbti tik su dviem kriterijais – greitai ir kokybiškai, tačiau nepigiai; kokybiškai ir pigiai, tačiau iš lėto, neskubant, laukiant geresnių detalių kainų ir akcijų. Stengiamės nesinaudoti paskutiniu variantu greitai ir pigiai, nes kad ir kaip besistengtume, kokybė nukenčia visada. Deja, vis dar atsiranda klientų, kurie to reikalauja…
  • Nuolatiniai klientai – patys geriausi. Dirbame taip, kad savo automobilį pas mus remontuotumėte visada. Vienkartinė paslauga mūsų nedomina, todėl darome viską, kad klientas liktų patenkintas ir atvažiuotų vėl bent du kartus per metus (tiesiog pasikeisti žiemines ir vasarines padangas, filtrus, dirželius, langų valytuvus ir t.t.) pakartotinei apžiūrai. Visada džiaugiamės, kai nuolatiniai klientai mus rekomenduoja savo draugams, kolegoms, giminaičiams, palankiai atsiliepia apie mūsų darbų kokybę gyvai ir socialiniuose tinkluose.

Nesvarbu, ar Jūs esate patyręs vairuotojas profesionalas, ar tik pradedantis naujokas, vairuojate garbaus amžiaus, bet mielą „senuką“, ar apynaujį galingą gražuolį, naudojatės vien tik nuosavu šeimos automobiliu, ar valdote visos įmonės automobilių parką, esate nemažai išmanantis apie techniką, ar nieko nenutuokiate apie automobilio sandarą – visuomet AUTOSERVISAS AUTOVELA suteiks Jūsų poreikius atitinkančias paslaugas.

Prireikus, siūlome galimybę paimti Jūsų automobilį iš nurodytos vietos ir jį sutaisius pristatyti savininkui! Tai ypač puikus pasirinkimas taupantiems laiką. Taip pat patikriname ir paruošiame automobilius kelionei, žiemai, šiltajam sezonui ar net valstybinei techninei apžiūrai.

Mūsų tikslas – siekiame, kad Jūsų automobiliai patikimai tarnautų ir spaudžiant speigui, ir svilinant kaitrai – kiekvieną dieną, ilgus metus. Jūsų šeima visada saugiai pasiektų kelionės tikslą, o verslas neturėtų nenumatytų nuostolių ir nemalonumų dėl transporto gedimų.

Bendradarbiaujame su privačiais klientais ir įmonėmis! Susisiekite su mumis jau dabar!

Mūsų vertybės ir privalumai

Visų automobilių modelių remontas Autoservisas Autovela Vilniuje ir Alytuje

Remontuojame visų automobilių modelių ir markių automobilius: Audi servisas, Bmw servisas, Volvo servisas, Chrysler servisas, Citroen servisas, Dacia servisas,  Ford servisas, Honda servisas, Lexus servisas, Mazda servisas, Mercedes servisas, Mitshubishi servisas, Nissan servisas, Opel servisas, Peugeot servisas, Renault servisas, Toyota servisas, Volkswagen servisas ir kiti.

Padangų servisas GIRILIS Vilniuje
Autoservisas GIRILIS Vilniuje
Autoservisas GIRILIS Alytuje

Mums svarbi jūsų nuomonė, todėl kviečiame palikti atsiliepimą apie jūsų patirtį