Automobilio patikra prieš pirkimą

Registracija

Norite įsigyti automobilį, bet nežinote, ar jis turi kokių techninių problemų, ar yra suremontuotas ir važiuos, o ne užges vos tik pardavėjas išvažiuos ? Geriausia tokioje situacijoje atvaryti ketinamą įsigyti automobilį pas mus, į Autoservisas GiRILIS, kur kvalifikuoti meistrai patikrins automobilio techninę būklę ir pateiks jums savo išvadas.

Mūsų meistrai atlieka trigubą patikrinimą:

Vizualinis

Vizualinis patikrinimas tai toks patikrinimas, kai meistrai vizualiai apžiūri automobilį, pasikelia ant keltuvo, kad pasižiūrėtų į važiuoklę iš apačios, apžiūri variklį, ratus, saloną, išmetimo sistemą.

Autodiagnostikos

Autodiagnostika yra procesas kai prie automobilio borto kompiuterio yra prijungiamas specialus diagnostinis kompiuteris. Jis parodo paskutinius automobilio gedimus ir remonto atvejus.

Variklio darbo patikrinimas

Mūsų specialistai užveda variklį ir įvertina jo veikimą, tam tikrų detalių susidėvėjimą, tepalų ir taršos lygį. Esant reikalui meistras gali šiek tiek pasivažinėti, kad įsitikintų, jog užvedimas ir variklio darbas yra nepriekaištingi.

Kaip automobilio patikros prieš pirkimą paslauga yra teikiama

Automobilio patikra prieš pirkimą yra labai populiari paslauga, kuri trunka iki 1 val. Per valandą atliekami pagrindinių sistemų patikrinimai, pateikiamos išvados pirkėjui. Kaip viskas vyksta:

1 žingsnis. Rezervuojate šios paslaugos laiką iš anksto. Rezervacija reikalinga, kad mūsų profesionalūs meistrai galėtų suplanuoti savo darbų laiką ir paruošti reikalingą įrangą – keltuvą, autodiagnostikos kompiuterį ir t.t.

2 žingsnis. Suderinate atvykimą su automobilio pardavėju. Automobilio savininkas turi teisę atsisakyti tikrinti automobilio techninę būklę, tačiau atminkite, kad tai greičiausiai rodo, kad automobilis turi gana rimtų problemų. Jei su automobilio viskas gerai, pardavėjas turėtų sutikti patikrinti automobilį mūsų autoservise.

3 žingsnis. Atvykstate į Girilis autoservisą numatytu laiku kartu su pardavėju. Pardavėjas ir galimas pirkėjas dalyvauja apžiūros procese, bendrauja su Autoservisas GiRILIS meistrais.

4 žingsnis. Po apžiūros, autoserviso meistras pateikia savo komentarus potencialiam pirkėjui. Ši informacija yra pateikiama konfidencialiai, dalyvaujant tik pirkėjui, kad nebūtų jokio spaudimo iš pardavėjo ir bandymų manipuliuoti gauta informacija.

5 žingsnis. Nepriklausomai nuo meistro išvadų, pirkėjas sumoka už automobilio patikros prieš pirkimą paslaugą. Ši suma yra dengiama pirkėjo, nebent jis su pardavėju susitaria kitaip.

Automobilio patikros prieš pirkimą paslaugos tikslas – išsiaiškinti realią automobilio būklę, kiek tai įmanoma per 1 valandos laikotarpį naudojant autodiagnostiką ir vizualinę apžiūrą. Toks laikas yra per trumpas, norint surasti tam tikrus gedimus, todėl visų gedimų aptikti it identifikuoti negalime. Kai kurie gedimai gali išryškėti tik pavažinėjus automobiliu ilgesnį laiko tarpą arba didesniu greičiu, ko per patikrą neturime galimybės.

Kodėl verta patikėti automobilio apžiūrą prieš pirkimą Autoserviso GiRILIS meistrams?

  • Esame ilgus metus dirbantys profesionalai. Automobilių gedimus matome iš tolo, todėl galime greitai identifikuoti problemas, su kuriomis susidurs norimas įsigyti automobilis ir jo pirkėjas.
  • Pateikdami savo komentaru pirkėjams preliminariai įvertiname, kiek rastų trūkumų pašalinimas gali kainuoti. Juk naujai įsigytą automobilį reikės varyti į TA centrą.
  • Atstovaujame tik pirkėjo interesus net ir tuo atveju, jei pardavėją pažįstame asmeniškai.
  • Jei pirkėjas sutinka, galime pasidalinti savo išvadomis apie automobilio trūkumus ir su pardavėju.
  • Bendraujame diplomatiškai ir diskretiškai. Vadovaujamės faktais, kuriuos matome apžiūrėdami konkretų automobilį, o ne stereotipais ir klišėmis, kurias dažnai naudoja automobilių pardavėjai. Mūsų darbas – OBJEKTYVIAI įvertinti automobilio būklę. Tą ir darome, užuot manipuliavę informacija.
  • Visada vertiname ilgalaikį bendradarbiavimą su savo klientais. Automobilio patikra prieš pirkimą gali būti mūsų gražaus ir ilgalaikio bendradarbiavimo pradžia, todėl darome viską, kad suteiktume aukščiausio lygio paslaugą.

Jei turite klausimų dėl automobilio patikros prieš pirkimą, susisiekite su mumis jau dabar ir papasakosime plačiau, taip pat rezervuosime vizito laiką.

Susisiekite su mumis jau dabar ir rezervuokite apžiūros laiką Vilniuje arba Alytuje

Leave a Reply