Skip to main content
Šeimyna keliauja automobiliu

Automobilio paruošimas kelionei

Jei planuojate ilgesnę kelionę automobiliu ir norite būti užtikrinti, kad kelionės metu nebus jokių netikėtumų, reikia iš anksto pasiruošti. Autoservisas GiRILIS bus patikrintas ir paruoštas kelionei Jūsų automobilis. Patikrinami visi transporto priemonių modeliai, nepriklausomai nuo jų pagaminimo metų.

Tiesus atostogų kelias

Kruopšti automobilio priežiūra yra būtinybė, užtikrinanti keleivių saugumą. Naudodami naujausias diagnostikos technologijas, atliekame automobilio kompiuterinę diagnostiką, kuri minimalizuoja nelaimingų atsitikimų riziką.

Nebijokite atostogų

Ar tu žinai? Beveik kas ketvirtas automobilis kelia pavojų visų kelių eismo dalyvių saugumui dėl didelių defektų. Tad, jūsų saugumui atliekame automobilio patikrinimą Autoservise GiRILIS.

Redaktoriaus pastabos

Ar žinote, kas slypi už higroskopiškumo sąvokos? Tai reiškia, kad stabdžių skystis nuolat sugeria vandenį, taip sumažinamas stabdžių sistemos slėgis. Todėl sumažėja stabdymo efektyvumas arba  blogiausiu atveju, sugenda visa stabdžių sistema. Mūsų rekomendacija: stabdžių skystį Jūsų pačių saugumui, keisti kas 2 metai.

Automobilio remontas

Leave a Reply